Hakkımızda

TALAŞLI İMALAT MÜHENDİSLİĞİ

Önümüzdeki ay itibarı ile şirketimizin 10. yılını kutlayacağız. Talaşlı imalat teknolojilerinin satışı ve uygulaması (kesici takım ve hassas takım tutucular), endüstriyel özel ürünlerin satışı ve uygulamaları (helicoil) ile çalışmalarına başlayan şirketimiz son olarak CNC Takım tezgahları, hızlı ve hassas parça bağlama sistemleri, tezgah içi ve dışı ölçüm sistemlerini de ürün ve hizmet yelpazesine ekleyerek birçok müşterisine çok farklı alanlarda çözüm sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu süreçte bizlere olan güvenlerini esirgemeyen tüm müşterilerimiz bu çalışmanın gerçek baş rol oyuncularıdır. 

 Şirketçe bundan sonraki yıllarda misyonumuz, faaliyet alanlarımızda olan tüm ürünlerin dünyada ulaştığı son noktayı takip ederek, son teknolojiyi, bizden desteklerini esirgemeyen müşterilerimizle paylaşarak sürekli artan bir verimlilik ve katkı sağlamak ve müşterilerimizle aramızda “kazan-kazan” prensibini daha da ileri noktalara taşımaktır.

Vizyonumuz ise; yurt dışından ithalatını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerin bir kısmını ya da nihayetinde tamamını yurt içinde üretmenin çarelerini arayıp bunu hayata geçirmek ve daha sonra da dünya çapında ar-ge çalışmaları yaparak teknolojiyi kullanan bir ülke olmaktan kurtulup, teknolojiyi bulan, icad eden bir ülke konumuna geçmemizi sağlamaktır.

Hepinize kalpten teşekkürlerimizi sunarız. Yeni teknolojilerde, yenilikçi ürünlerde yeniden buluşmak üzere. 02.08.2020

İbrahim Oben ERDOĞUŞ

Genel Müdür